TT vyvedení 1 

5. - 6.6.2010

Víkendoví HC puťák Lužikýma horama.

Všem zúčastněným děkuji za maximální nasazení, které dokazuje, že jsem se nespletl v přípravě téhle akce a ani ve výběru koho oslovit. Sám jsem byl překvapen, jaké možnosti skýtá tento prostor a díky tomu se i s největší pravděpodobností bude Mordloch odehrávat právě zde. Záleží už jen na dohodě s myslivci.
 
 

Bylo to velmi náročné leč ne nezvladatelné a počasí nám také neuvěřitelně vyšlo. Pro mě z tohoto počinu jednoznačně přínos ze strany orientace v terénu - mapy na internetových portálech jsou i v takto různorodém a členitém terénu nepoužitelné, navigace Garmin mě sice dovede spolehlivě do cíle (pokud jí stačí baterie) ale ten terén kterým nás protáhla je neskutečnej :-) a jesně vítězí Topo mapa od garminu v papírové podobě.
Nemá cenu vyzdvihovat výkony jednotlivců každý už ví kde se mu dařilo (chválil jsem na místě) a kde se může ještě zlepšit. Ale po celou dobu jsme fungovali jako jeden perfektní tým i když jsme po sobě zrovna stříleli. Nejlépe to bylo vidět při stavbě opevněného postu, který se vlastně nepodařilo obsadit ani jedné straně. Snad jen hluboká poklona a omluva Aničce, protože když jsem na nádraží zjistil, že se zúčastní s námi, tak se mi nechtělo ani trochu věřit, že to dokáže.
P.S.: já nasbíral těch klíšťat 12, asi jsem se tam moc válel jako mrtvola :-)
 

(Rajko - TwoTowers- organizátor akce)

Foto od válečné zpravodajky Aničky alias "Bojový Muck".

Více info: military-paintball.cz