Setkání vzduchoplavců =DG=

25. - 27.6.2010
Pro děti v rámci akce "ODLÉTÁME NA PRÁZDNINY 2010" na letišti a v Aeroklubu Kunovice

Ani ne tak akce jako spíše paintballový relax se odehrál na letišti v Kunovicích. V pátek jako součást akce Odlétáme na prázdniny 2010, proběhla úspěšná ...prezentace MPB, hojně navštěvovavá malými i velkými diváky, děcka vystřílela více kuliček než zdatný sppeďák a Matelko posloužil jako figurant pro policejní ukázku sebeobrany.

 

Až si samým úsilím rozerval kalhoty v rozkroku. Bojoval tak do roztrhání ne těla, ale gatí. Samo se zase nejednou pokoušel sejmout paintballovým RPG přelétávající stíhačku, s paintbalkou si zastřílely i policejní složky a moderátorka z rádia Kiss zkusila RPG. Prý takovej velkej klacek ještě v ruce nedržela. Došlo i na soutěž v podobě tříkilometrového večerního pochodu s plnou polní po přistávací dráze (zvítězil Kexo a Samo) a večerní konzumování masa na roštu. Matelko díky antibiotikám konzumoval jen to maso, alkohol měl zakázaný. Prodloužená večerka se odehrála zhruba o třetí hodince ranní, kdy si většina ustlala pod křídlem.

 


Druhý den patřil letům do oblak a následovným pádům... nejen volným ze čtyřkilometrové výšky. Většina zůčastněných se tak proměnila ve skutečné "vzduchoplavce" a slovenští bratři měli možnost s nostalgií zavzpomínat na jejich slavný seriál Spadla z oblakov.

 

Majka z Gurunu hadr! Pohled z ptačí perspektivy v režii DG vyvrcholil dalším dýchánkem, během něhož Matelko usoudil, že antibiotika jsou "nezmysel".
Počasí přálo, fajn lidi, nebe čisté, co více si přát. Prostě paintballová víkendová dovolenka s nebeským rozměrem.

(Zídas - Bratránci)

 Foto od válečné zpravodajky Aničky alias "Bojový Muck" a od našeho Marťase.

Fotky:https://zidas35.rajce.idnes.cz/PAINTBALL_25_-_26.6.2010_26_61_Setkani_vzduchoplavcu_Kunovice/