Krvavá silnice - PP 3 denní

13.-14.2.2010

Nonstop celovíkendová HC military paintballová simulace protipartyzánských bojových operací na jeden život.

Moc jsem si přál zúčastnit této akce a letos to vypadalo, že to neklapne, bo stavy účastníků byly naplněny téměř okamžitě.
Jenže náhoda tomu chtěla a díky jednomu "odpadlíkovi" mě bylo umožněno se zúčastnit a mohl jsem doplnit jako "nováček" stav v týmu SPAS a dokonce jsem mohl hrdě nosit uniformu tohoto týmu "Tiger Stripes". :-)
Ta cesta z Moravy, do Týnu nad Vltavou, za to opravdu stála a už vím jaké je to "cvakat pětku..." :). Po drsném výstupu na místní Matehorn, kdy mě kolem hlavy hvízdla kulka mě skoro trefil šlak:) Pfuj to byla skutečná situace i když jsem v ní naštěstí o svůj skutečný mrzký život nepřišel, přesto, mě to hodně ovlivnilo po zbytek hry a pocítil jsem jak tenká je hranice mezi "životem" a "smrti":-) 
 

Fakt paráda strach ze "smrti" dost ovlivňuje chování a pohyb na bitevním poli, přesto jsem se nakonec kupodivu moc nebál, protože lidem po jejihž boku jsem bojoval šlo naprosto důvěřovat. Mimo jsem byl ve skvělém družstvu "Spasek", který i přes prvotní ztráty jel jak mašina.
Dík Salfovi a Pohanům, že mě bylo dopřáno na 3-denní být, zážitek na který se nezapomíná.
Všem díky za "hru".
 
PS: Voves Tobě taky děkuji za příjemný azil a někdy se zase stavím na vydatnou snídani.:))

 

(marty+)

Foto od válečné zpravodajky Aničky alias "Bojový Muck"

více info zde: military-paintball.cz

nebo tu: https://www.pohanskypes.cz/?q=node/315