BattleFieldVietnam 2009

12.-14.6.2009

Nonstop 34. hodinová HCMPB hra - volné pokračování ŽT1967 

Takžéééé, díky opět za opravdu super připravenou a promyšlenou hru. Vím že Kexo tento nápad nosil v hlavě už moc dlouho a s Lukášem a celým zbytkem organizačního teamu ho dovedli do opravdu zdárného konce. Díky moc Vám všem. Škoda je, že se nedostavilo více lidí z ostatních teamů a skupin, třeba by vzniklo mnoho dalších nápadů, které by opět posunuly HCMP dál. Prostředí bylo vybrané super, nápady na hereckou kulisu byly doufám zážitek pro jednotky US. RPG,claymore, nášlapné miny a všechno další dodalo akci štávu. Spánku bylo málo, ale zvládnout se to dalo. Jak říkal Kekxo, nehrajeme si na barona prášila, ale na vojáky (krom toho dobrovolně) a ti mají v pi....i nejaké spaní, mají těžký život...Chválím všechny amíky, kteří se dobrali zdárného konce (ti co to nedaly, mohli zachovat třošku férovosti a narovinu říct NEMÁM NA TO, ale ne takovým způsobem jak to proběhlo, takto si to teda nikdo nepředstavoval). Neměli to opravdu lehké a myslím že vietcong a NVA to nedali zadarmo :-D takže zase na další akci pánové. 3x URÁÁ

PS: o holubovi nic nevíme, speciální poděkování pro Petu za příkladné velení vietnamské straně, fakt se hodně snažil, aby to fungovalo podle plánu + sobotní oddech a občerstvení, díky máš to u nás ;)

Jo a málem bych zapomněl na vietnamské ŽENY, všechny byly super. Holky máte náš respekt, žeste se dobrovolně ujaly této role, dokreslily atmosféru a pomáhaly tam kde se jen dalo, doufám, že na příští akci si třeba zahrajete rády talibánské povstalkyně :-D
 
                                                                                                                             (SendwiCZ)

 

 
Kexo a Zeman - dávám palce nahoru!
Jako hoši, fakt dost dobrá pakárna:-)
Málo spánku, zajetí, makačka, málo spánku(žádný spánek), makačka...
Po návratu domů jsem doslova odpadl.
Myslím, že všichni co to „dali“ na sebe můžou být právem hrdí.
Beze srandy.
Díky všem za hru vy Magoři!


PS:1 Zajetí a hlavně eskort do POW, byl pro mne zcela nový „zážitek“, nic příjemného to ovšem nebylo - otřes:-). Pepo to tvé mučení máš u mne! :-) Ovšem chci poděkovat nejen veliteli NVA za „slušné“ zacházení věznitelů v POW (voda, jídlo, cígo…) a jako správný imperialista, jsem jim to oplatil po útěku ze zajetí a návratu ke svým, zuřivým zastřelením každého rýžojeda, který přede mnou vystrčil „kebuli“:-)

PS2: Chlopaci z polske, mají Big respect, protože jedou docela štreku na akci o které měli minimum informací a to co je potkalo určitě nečekali. Zato nebyl z jejich úst slyšet, jediný protest, nebo remcání a celou akci dali bez „ztráty kytičky“ – dobrá parta.
 
 (marty+)
Photo by: Templaar

 

Více info zde: 

https://www.military-paintball.cz/index.php?&page=6&cat=akce_det&aid=733